KÉRSZ TEÁT? Színház az osztályteremben

naneIskolánk vendége volt a NANE ( Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület. A MANNA Produkció- Színházi Nevelés program keretében végzős tanulóink megtekintették a „Kérsz teát?” című előadást Sipos Nóra és Bánki Gergely szereplésével.
Az egyesület műsora a szexről, kiszolgáltatottságról, naivitásról, párkapcsolatokról, női-férfi szerepekről, hatalomról és alárendeltségről szólt.
Látszólag nincs bűncselekmény, nincs erőszak, a darab az úgynevezett szürke zónában játszódik, ötletes  és humoros kerettörténetbe foglalva a mai magyar mindennapok frusztráló, időnként megfoghatatlanul kellemetlen, vagy éppen jól érzékelhetően nyomasztó férfi-női kapcsolatok tapasztalatait.
Iskolánk ezzel az előadással is szeretett volna hozzájárulni ahhoz, hogy tanulóink egészséges, értékes emberként éljenek társadalmunkban.
Az előadást kötetlen beszélgetés zárta a művészekkel és a NANE képviselőivel.
A program nagy sikerrel zárult.